foto1
Firma JuPOOR je mladou perspektívnou firmou, postavenou na základoch dlhoročných skúseností práce s drevom. Profesionalita, precíznosť a následná spokojnosť klienta sú pre nás vždy dôležitými faktormi našej práce. Pre nás takmer nič nie je nemožné. Dokážeme sa vysporiadať aj s obtiažnejšími požiadavkami zákazníka. Moderný dizajn je pre nás vždy výzvou a pri rekonštrukciách ctíme tradície a pôvodného ducha. Popustite uzdu svojej fantázii a oslovte profesionálov. Alebo potrebujete zrekonštruovať starý nábytok, bránu na dome - sme tu pre vás?
foto3
Firma JuPOOR sa zaoberá predovšetkým výrobou nábytku na mieru (kancelársky nábytok, kuchynské linky, jedálne, obývacie izby, spálne, detské izby, kúpeľňový nábytok). Ďaľej pre vás radi zhotovíme dvere so zárubňami, schody, zábradlia, obklady, chodbové zostavy, šatníkové skrine, drevené altánky...
       
                 
       
foto4
Ku každej zákazke pristupujeme individuálne. Cena je vždy závislá od použitých materiálov a obtiažnosti projektu. Zavolajte nám, dohodnite stretnutie a môžme začať. Spokojnosť zákazníka je aj našou spokojnosťou!
foto5
JuPOOR s. r. o.
Haanova 22
85104 Bratislava

mobil: 0948 600 210
e-mail: info@jupoor.sk